פרינסס איזבלה

כשדניאל וג׳וליה נכנסו עם איזבלה לסטודיו הבאתי להם מיץ תפוזים וקפה, ושאלתי אותם אם להגביר את החימום, היה יום קר ורציתי שיהיה להם ולתינוקת נעים. מה שלא ידעתי זה שמדובר בקנדים, והחורף שלנו זאת בדיחה היסטרית בשבילם. אז לא, לא היה להם קר, ובטח איזבלה המקסימה נולדה עם אותם גנים, היה נראה שנעים לה גם כשבחוץ היה סגרירי.

קצת על המשפחה החדשה: דניאל הוא סטודנט לרפואה ,לומד באוניברסיטת תל אביב. את ג׳וליה פגש בערב התרמה לילדים בטורונטו. הם התחתנו שם ובאו יחד לארץ ללימודים של דניאל, חתיכת מרחק.

ג'וליה סיפרה שזאת הפעם ראשונה שהיא רחוקה מהמשפחה. עוד סיפרה לי שתמיד היו סביבה אחיינים ואחייניות שטיפלה בהם, ורואים את זה באיך שהיא עם התינוקת - רגועה, יודעת מה לעשות.

גם דניאל אבא מקסים, עם גישה מעולה לקטנטנה, אולי כדאי לו לשקול התמחות ברפואת ילדים.

איזבלה. איזבלה באמת נסיכה:

יש לה חיוך מלכותי, שלווה פנימית שמקרינה לכל עבר, שיער מתוק של אפרוח ששובר אותו פס שיער חזק יותר, כהה. היא תינוקת חייכנית ומתוקה שאוהבת את ההורים ,והם מצליחים להרגיע אותה כל פעם שקצת לא נוח.

איזבלה במיוחד אוהבת את בנטלי.

בנטלי הגיע עם ההורים מקנדה. הוא היה במשפחה לפניה, אבל הוא לא מקנא בכלל בגוזל החדש ונראה שהוא אוהב אותה מאוד - הוא התנהג קצת כמו שומר הראש שלה, ישב בשקט על הספה כל הסשן ופקח עליה עין.

בזמן תמונות המשפחה בנטלי קפץ פתאום לתוך הפריים. זה הפתיע כי שכחתי שהוא שם בכלל.

יש אמרה ישנה שאומרת שאסור לעבוד עם כלבים וילדים. ואני אומרת - ההפך, לגמרי.

#newborn #bow #babygirl